Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; output has a deprecated constructor in /var/www/vhosts/viba/viba/wwwroot/in_site/core/libraries/output.class/output.class.php on line 9
Par uzņēmumu / Par mums / Viba

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; categoryBase has a deprecated constructor in /var/www/vhosts/viba/viba/wwwroot/in_site/modules/libraries/category.class.php on line 3

SIA VĪBA savu darbību uzsākusi 1997. gadā . Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir apkures un ūdensapgādes sistēmu montāža, ārējo un iekšējo gāzes vadu būve, kā arī gāzes apgādes sistēmu projektēšana (licence Nr.977).

 

Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums ir veicis daudzu ēku apkures un ūdensapgādes sistēmu izbūvi, siltummezglu montāžu, gāzes apgādes sistēmu izbūvi un projektēšanu, kā arī sanitārtehnisko iekārtu montāžu un ūdensapgādes sistēmu izbūvi un rekonstrukciju.
Mūsu pastāvīgie sadarbības partneri ir:

  • AS “Latvijas Gāze“
  • VAS “Valsts Nekustamie Īpašumi”
  • AS “Lafipa”
  • SIA “NCC Konstrukcija”
  • SIA “Būvuzņēmums STATS”
  • SIA “Velve – AE”
  • SIA “Bauskas Celtnieks”

SIA VĪBA ir veikusi darbus biroju un veikalu ēkās Marijas ielā 13 (Berga bazārā) un Graudu ielā 58, Lattelekom ēkā Maskavas ielā, Bērnu slimnīcā Vienības gatvē 45, A/S Ceļu pārvalde asfaltbetona rūpnīcā, Pasaules tirdzniecības centrā Kuģu ielā 26, Veikalā MAXIMA Jelgavā, namīpašumos Strēlnieku ielā l, Pērnavas ielā 1 l, Sapieru ielā la, Jaunielā 24 u.c., vairāk kā 30 pašvaldības daudzdzīvokļu ēkās, kā arī privātmājās Rīgā, Ikšķilē un Rīgas rajonā u.c..

 

Papildus šiem pakalpojumiem kopš 2000.gada rudens esam ir uzsākuši jaunu virzienu savā darbībā - mums ir prieks piedāvāt Latvijas tirgū Austrijas koncerna Vogel & Noot un Francijas uzņēmums FONDIS ražotos apkures radiatorus. Papildus jau ierastajiem vannas istabas radiatoriem, piedāvājam arī dažādus dizaina radiatorus no tērauda un stikla.

 

Uzņēmums Vogel&Noot ir dibināts 1872. gadā kā metālapstrādes uzņēmums un tā pirmā produkcija bija lauksaimniecības mašīnas. 1929. gadā Vogel&Noot uzsāka apkures radiatoru ražošanu. Šodien uzņēmumam Vogel&Noot Wärmetechnik ir 6 modernas, jaunākajām tehnoloģiskajām prasībām un ISO 9001 un ISO 9002 atbilstošas rūpnīcas Eiropā. Ņemot vērā vairāk kā 70 gadus lielo pieredzi apkures radiatoru ražošanā, kā arī visaugstākās prasības pret kvalitāti, uzņēmums ir iekarojis stabilu vietu Eiropas valstu tirgū.